Nejkrásnější prázdniny pro malé dobrodruhy, kuchaře a cukráře

pic for page.png

Pokud stále uvažujete, jak potěšit své ratolesti o letních prázdninách, máme pro vás skvělý tip! Přihlaste je na letní kemp v cukrářské akademii IF Café IPPA v samém srdci Prahy. Děti se v průběhu týdenního kempu podívají na zoubek nejen největším a nejvyhlášenějším dobrotám vybrané země, ale navíc se i něco naučí a rozhodně je to bude bavit!

Letní prázdniny jsou jistě jednou z nejoblíbenějších částí roku všech dětí. Udělejte jim radost a zařiďte jim opravdu originální zábavu, při které se něco naučí a po prázdninách se budou moci pochlubit svým spolužákům! Pokud nechcete, aby vaše děti strávily celé léto na táborech a u babiček, jsou příměstské tábory skvělou možností pro všechny. Ráno nám děti přivedete, stejně jako do školy, a odpoledne si je opět vyzvednete. Máte tak možnost užít si i společný čas a zjistit (i ochutnat!), co se vaše dítka přes den naučila.

Letní kempy v cukrářské akademii IF Café IPPA se s dětmi vydávají křížem krážem po zeměkouli. Hlavními zastávkami jsou Itálie, Francie, Amerika a i naše krásná Česká republika. V rámci každého z kempů se děti naučí nejen připravovat ty nejlepší dobroty pocházející z dané země, ale také se dozví spoustu nových informací a dokonce se naučí i základní fráze, díky kterým si dokážou například samy objednat v restauraci! A to všechno chutnou a zábavnou formou pod vedením zkušených lektorů a cukrářů z IF CAFE.

Tak už jste se rozhodli? Pošlete svoje dítka na výlet za tou nejlepší pizzou do Itálie, za křupavými bagetami a nejzajímavějšími sýry do Francie, na sladké donuty a oblíbené hot dogy do USA, nebo vyšlete s uzlíčkem buchet na zkoušenou po naší krajině? Ať se rozhodnete jakkoliv, deset z deseti zúčastněných dětí bude naprosto nadšeno!