Příměstský tábor

ifcaffe-vila-lg2.jpg

Co Vás čeká ? 

Během týdenního kempu se dozvíte spoustu věcí, jako je třeba výroba italských těstovin, croissantů, ochutnáme šunky a sýry. V Paříži se podíváme na zoubek křupavoučkým bagetám ,slaným koláčům a francouzské cukrařině. V Americe zkusíme nejpatrovější burger světa a Donuty, které by nám záviděl i Homer Simpson. V České republice si upečeme ty nejnadýchanější buchty a troufneme si i na pořádnou svíčkovou. Abychom ale po kempu mohli vyrazit do světa, naučíme se i pár frází, které nám zaručeně pomůžou si objednat nějakou dobrotu.

A protože bude léto, venku bude krásně, určitě se zajdeme společně i podívat na výrobu mozzarelly, pečiva nebo zmrzliny. Máme připravený i den stráveny na Werrichově vile, dozvíme se něco z historie, podíváme se tam, kam jindy nemůžeme a protože nám po prohlídce určitě vyhládne, dáme si v parku  piknikový oběd se spoustou her a zábavy. Rodiče, nesmutněte! Každý den Vám děti připraví i malou ochutnávku toho, co za den vytvořily.

Obecné informace

Dětský kemp je vhodný pro děti od 7 do 15 let, budeme pracovat samostatně i ve dvojicích. Každý den budeme začínat v 9:00 a končit v 16:00 hodin v ten čas už před dveřmi budou čekat nadšení rodiče, co jste ten den všechno zažili. Během kurzu budou mít děti zajištěný pitný režim, drobné občerstvení a samozřejmě svačinky a póřádný oběd. Kemp bude probíhat pod vedením zkušených lektorů a cukrářů z IF CAFE.